• BALÇIK MH. 3253 SK NO:25 GEBZE KOCAELİ
  • 0 (262) 751-2910
  • info@piramitpalet.com.tr

Palet Lojistiği

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • BALÇIK MH. 3253 SK NO:25 GEBZE KOCAELİ
  • 0 (262) 751-2910
  • info@piramitpalet.com.tr

E-BÜLTEN

Palet Lojistiği

Palet lojistik hizmeti, firmaların tedarik zinciri halkalarından biri veya tamamı ile ilgili, palet sorunları ve ihtiyaçlarına göre verilen hizmetleri kapsar. Bu model sayesinde, Piramit Palet tarafından firmalara palet satış fiyatının yanı sıra Türkiye’nin tamamı için geçerli olan toplama fiyatı verilir. Burada firmanın toplam maliyetine olan etkisi sebebiyle en önemli etken toplama oranlarıdır.

Bu hizmet sayesinde;

Palet satışı: Müşterinin belirttiği spesifikasyon, miktar ve lokasyonda ikinci el palet satışı Piramit Palet tarafından gerçekleştirilir.

Sevk edilen paletlerin toplanması: Piramit Palet, müşterilerinin piyasaya paletli yapmış olduğu sevkiyatlarda, boşa çıkan paletlerin toplamasını gerçekleştirir. Bu paletler daha sonra irsaliyede belirtilen sayılara istinaden müşteriden satın alınır.

Bakiye Yönetimi: Müşterilerimizin, perakende ve bayi noktalarında biriken paletlerinin bakiye takibi, Palet Takip Sistemi kullanılarak yapılır. Müşterilerimiz, PTS üzerinden tüm birim palet maliyetlerini, sevk ve toplama noktalarını, ve potansiyel iyileştirme olanaklarını görebilir ve analiz edebilirler.

Hurda Yönetimi: Müşterilerimizin depo/fabrikalarında bulunan paletlerin satın alınması.

Bu süreç ve faydaları aşağıdaki tabloda detaylı olarak görülebilir:

WhatsApp